Little Bird Told Me

Little Bird Told Me koosneb lasteaiaspetsialistide meeskonnast, kes on pühendunud väikeste ja suurte inimeste maailm natuke erilisemaks muutmisele. Meie tootevalikus on märkimisväärne hulk arendavaid mänguasju, innovatiivseid laste kiikloomi ja -hobuseid ning lastetoa aksessuaare, mis on kõik kenades ja keskkonnasõbralikes kingipakendites.

 

Mänguasjad, mis panevad kujutlusvõime tööle

Samal ajal kui mänguasjade turg on üle ujutatud elektroonilistest mänguasjadest, mis peaaegu et kontrollivad, kuidas laps peaks mängima, näeme meie ilu lihtsates ja traditsioonilistes mänguasjades, mis suudavad vallutada lapse kujutlusvõime ja julgustada teda uurima ja mängima. Seetõttu on kõigil meie mänguasjadel hoolikalt läbimõeldud interaktiivsed omadused, mis dikteerimise asemel stimuleerivad ja soodustavad lapse vaba mängimist.

 

Kauakestvad mänguasjad

Tänapäeva mänguasjad kipuvad tihti katki minema ja kuluma sama kiiresti kui hajub lapse tähelepanu. Meie usume, et mänguasju tuleb valmistada nii, et need kestaksid kaua. Seetõttu on meie mänguasjad kõrgeima kvaliteediga. Mängurõõmu ei jagu mitte tundideks, vaid aastateks!